Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół

Założycielem Kancelarii jest adwokat Anna Jakuć- członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2007 r

object1040822169Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym a następnie
4-letnią aplikację adwokacką. Na końcowym egzaminie adwokackim uzyskała wysoką średnią ocen.

Adwokat Anna Jakuć posiada ponad pięcioletnie doświadczenie zarówno w pracy w administracji publicznej, jak i zakresie obsługi prawnej podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorców, w szczególności w zakresie zamówień publicznych oraz reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej i innych instytucji.

W swojej praktyce adwokat Anna Jakuć zajmowała się również stałą obsługą prawną spółek prawa handlowego w tym reprezentacją przed sądem. 

 

Obszarem jej praktyki są w szczególności zagadnienia z dziedziny prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, lokalowego ( ze szczególnym uwzględnieniem obsługi spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych) oraz administracyjnego.